Zważywszy na pospolite inwestycje branży deweloperskiej oraz drogowej, wyeksponowaliśmy w naszym arsenale ofertowym  wynajem koparek z profesjonalnym wsparciem technicznym oraz obsługą operatorską. Ze względu na różnorodność inwestycji  zapewniamy wynajem koparek kołowych – koparka z długim ramieniem, koparek gąsienicowych, koparko – ładowarek oraz ładowarek.

Wynajem koparek z długim ramieniem

Świadczymy wynajem koparek z długim ramieniem dostępnych w różnego rodzaju modelach kołowe oraz gąsienicowe – zaprojektowane z uwagi na europejskie realia doskonale sprawdzając się w najtrudniejszych warunkach. Koparka z długim ramieniem oraz pozostałe koparki posiadają nowoczesne systemy GPS 3D, oraz bogate wyposażenie –  gwarantując precyzję podczas sterowania oraz niezawodność maszyny.

Wszystkie wynajmowane koparki posiadają łyżki w opcjach:
  • do wykopów,
  • do wykopów szerokoprzestrzennych,
  • do wykopów liniowych,
  • do skarpowania – część maszyn w łyżki czerpakowe.
Część koparek z długim ramieniem oraz pozostałe modele wyposażone są w satelitarne systemy sterowania maszyny 3D Trimble i Leica z możliwością transferowania projektu budowy bezpośrednio do oprogramowania maszyny.  System Product Link zarządza monitoringiem koparek z myślą o sprawnym i wydajnym kontrolowaniu floty maszynowej.
Wynajem koparek z systemem Product Link umożliwia transfer danych przy udziale GSM i satelit, oraz spójną prezentację w postaci spersonalizowanych raportów o statusie stanu i wykorzystania maszyny. Ponadto w ofercie wynajmu koparek dostępna udoskonalona funkcja mapowania i obsługiwania maszyn.
Ponadto istnieje możliwość instalacji młota wyburzeniowego do maszyny. W opcji dostępny wynajem koparek od 20t do 70t.

Wynajem koparek renomowanych marek.

Dostępne koparki znanych i renomowanych marek – wynajem koparek Cat, Liebherr, Komatsu, Volvo, Jcb, O&K oraz Zeppelin.

Eksponujemy w naszej ofercie tylko markowy i sprawdzony sprzęt. Wynajem koparek umożliwiających zwiększoną głębokość kopania, siłę odspajania, o dużym momencie obrotowym i zdecydowanie niezaprzeczalnie zwiększonej mocy.

Wynajem long reach – koparka z długim ramieniem.

Eksponujemy wynajem koparek long reach – koparka z długim ramieniem o przedłużonym zasięgu pracy z wdrożonym nowoczesnym systemem rozwiązań gwarantując zwiększoną efektywność prac. Koparki gąsienicowe oraz kołowe typu long reach ( koparka z długim ramieniem ) charakteryzujące się niezwykłą zwrotnością wyposażone w różne rodzaje łyżek. Zasięg koparek z długim ramieniem dostępnych w naszej ofercie od 7 do 25m ( koparka long reach ).

 

 

 

koparka long reach ec460